KURUMSAL YAPI

Kurumsal Yapı

Türkiye'deki bir çok oto ekspertiz merkezi bireysel olarak kurulmuştur ve herhangi bir yeterliliğe sahip değildir. Yakın zamandaki yasal düzenlemeler sonrasında işlevliğini kaybedecektir. AUTOEXPER kurmuş olduğu kurumsal yapı ile kendini sürekli geliştiren ve her türlü yasal düzenlemeye hazır bir sisteme sahiptir.

 

DETAYLI EĞİTİM SİSTEMİ

Detaylı Eğitim Sistemi

Oto ekspertiz merkezlerinin en büyük sıkıntısı uzman personel bulmaktır. AUTOEXPER eğitim sisteminde, boya kaporta kontrol, test cihazları kullanım, online program ve raporlama konularında detaylı eğitim vermektedir. Bu eğitimler sayesinde hiçbir alt yapısı olmayan personel bile uzman personel statüsüne ulaşmaktadır.

 

EN UYGUN MALİYET

En Uygun Maliyet

AUTOEXPER kurumsal oto ekpertiz firmaları içinde en uygun kurulum ve işletme maliyetini sunmaktadır. Şube kazancı = müşteri memnuniyeti mantığıyla hareket eden AUTOEXPER, marka kullanım bedeli, franchise bedeli, cirodan pay gibi yaptırımlar istememektedir. Hem kurulumda hem de işletmede kazancınız oldukça yüksektir.

 

ANAHTAR TESLİM KURULUM

Anahtar Teslim

AUTOEXPER şube kurulumunda anahtar teslim konsepti uygulanmaktadır. Kurulum bedeli kapsamında İhtiyacınız olan herşey tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz sadece şube alt yapısını hazırlıyorsunuz. Tüm test cihazları, yardımcı ekipmanlar, kontrol üniteleri ve programlar tarafımızdan kurulmaktadır. Faal vaziyette size teslim edilmektedir.

 

TEST CİHAZLARI VE YARDIMCI EKİPMANLAR

Test Cihazları

AUTOEXPER şube kurulumunda tüm kontrolleri yapılmış, yeterlilik belgelerine sahip, marka olarak kendini kanıtlamış test cihazlarını ve yardımcı ekipmanlarını tercih etmekte olup bu sayede en hızlı ve en doğru test yapılabilmesi sağlanmaktadır. AUTOEXPER kesinlikle garantisi olmayan, piyasa malı cihazlar kullanmamaktadır.

 

ONLİNE PROGRAM

Online Program

AUTOEXPER şubelerinde kendisinin geliştirdiği ve tüm haklarına sahip olduğu online program kullanmakta olup bu program sayesinde şubelerimiz profesyonel raporlama yapmakta ve müşteri kayıtlarına, araç detaylarına ve raporlamalara istediği an ulaşabilmektedir.

 

WEB ve SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Sosyal Medya

Oto ekspertiz sektöründe müşteriler genelde internet araştırmasıyla tercih yapmaktadır. İnternette ön planda olan işletmeler daha çok tercih edilmektedir. Bu kapsamda tüm şubelerimize özel web sitesi kurulumu, google business sayfası, sosyal medya sayfaları profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.

 

AUTOEXPER MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI

Müşteri Hizmetleri

AUTOEXPER müşteri hizmetleri hattı şubelerin bir çok yükünü üstlenmektedir. Müşteri hizmetleri hattı ile başvuru, randevu ve tüm sorunların çözümü tek bir merkezden yürütülmekte olup bu sayede şubelerimiz başka hiçbir şeyle zaman kaybetmeyip sadece işine odaklanmaktadır.

 

TEKNİK DESTEK EKİBİ

Teknik Destek

AUTOEXPER teknik destek ekibi tüm şubelerimizin her an hizmetinde olup, çalışma esnasında karşılaştıkları cihazlar veya araçlarla ilgili tüm sorunlarda anında çözüm üretmektedir. Teknik destek ekibimiz hem telefon hem de uzaktan bağlantı yöntemiyle hizmet vermektedir.